Toti absolventii Cursurilor Masterclass sant de o valoare profesionala indubitabila. In aceasta pagina va oferim TOP-ul Instructorilor din Romania, oameni care au muncit si care stiu cu adevarat meserie, reprezinta adevarata calitate a unui Club la care sustin ore, sunt mandria noastra :
Nadejda Mitescu – Bucuresti (Coliseum Gym) – Clase: Step – aerobic simetric bilateral , Thai combat , Functional training ,Dans activ , Personal trainer
Roxana Radu – Constanta(Energy Club , San Gym Bric ) – Clase : Step – aerobic simetric bilateral
Marius Grancea – Brasov – Clase : step – aerobic simetric bilateral
Mihaela Opria – Brasov – Clase : step – aerobic simetric bilateral
Bianca Marcarov – Bucuresti – Clase : step – aerobic simetric bilateral
Nicoleta Ifrim – Constanta – Clase : step – aerobic simetric bilateral, indoor cycling
Anda Oprisanescu -Bucuresti – Clase :Step – aerobic simetric bilateral, Thai combat
Gabriel Vasile – Bucuresti – Clase : Thai combat , Functional Training
Alina Rauta (Chiriac) – Bucuresti – Clase :Thai combat , Aqua fitness, Functional Training, Dans activ
Antoaneta Birsan – Bucuresti – Clase : Pilates , Thai combat, Functional Training
Madalina Indre – Baia Mare – Clase – step – aerobic simetric bilateral
Ana Suarasan – Cluj – Clase : step – aerobic simetric bilateral
Lidia Bota – Cluj – Clase : step – aerobic simetric bilateral
Bianca Anton – Constanta ( Energy Club): Clase: step simetric bilateral
Cristina Feher – Cluj – Clase: step simetric bilateral
Andreea Ganea – Bucuresti ( Clubul Viva Sport )- Clase – Indoor cycling
Tiberiu Tanase – Bucuresti ( Clubul Viva Sport )- Clase -Indoor cycling
Narcisa Mariana Dorin – Galati ( Fight Club)– Clase : Thai combat, step si aerobic simetric bilateral, functional Training, Dans Activ
Luminita Filimon – Bucuresti – Clase Thai Combat, Antrenament functional
Raluca Grivinca – Bucuresti – Clase : Pilates , Functional Training
Ionela Timofte – Iasi – Clase : Pilates
Florina Ana Veres – Turda – Thai combat
Liviana Patrascu(Tivu) – Ploiesti : step si aerobic simetric, Antrenament functional
Elena Vladu -Bucuresti – Step si aerobic simetric, Antrenament functional ,
Robert Simion- Bucuresti ( Germania)- Step si aerobic simetric , Antrenament functional
Popa Ramona – Gheorghieni – Thai combat
Veres Dan Sebastian – Brasov – Thai combat
Chitosca Stefania Steluta – Galati – Thai combat , Antrenament functional
Elena Diana Tiganescu – Bucuresti – Pilates , Antrenament functional
Dodan Ramona – Iasi – Pilates