TOP Instructori

Home/Cursuri/TOP Instructori
TOP Instructori 2016-11-15T15:48:14+00:00

Toti absolventii Cursurilor Masterclass sant de o valoare profesionala indubitabila. In aceasta pagina va oferim TOP-ul Instructorilor din Romania, oameni care au muncit si care stiu cu adevarat meserie, reprezinta adevarata calitate a unui Club la care sustin ore, sunt mandria noastra :

Nadejda Mitescu – Bucuresti (Coliseum Gym) – Clase: Step  – aerobic simetric bilateral , Thai combat , Functional training ,Dans activ , Personal trainer

Roxana Radu – Constanta(Energy Club , San Gym Bric ) – Clase : Step – aerobic simetric bilateral

Marius Grancea – Brasov – Clase : step – aerobic simetric bilateral

Mihaela Opria – Brasov – Clase : step – aerobic simetric bilateral

Bianca Marcarov – Bucuresti – Clase : step – aerobic simetric bilateral

Nicoleta Ifrim – Constanta – Clase : step – aerobic simetric bilateral, indoor cycling

Anda Oprisanescu -Bucuresti – Clase :Step – aerobic simetric bilateral, Thai combat

Gabriel Vasile – Bucuresti – Clase :  Thai combat , Functional Training

Alina Rauta (Chiriac) – Bucuresti – Clase :Thai combat , Aqua fitness, Functional Training, Dans activ

Antoaneta Birsan – Bucuresti – Clase : Pilates , Thai combat, Functional Training

Madalina Indre – Baia Mare – Clase – step – aerobic simetric bilateral

Ana Suarasan – Cluj – Clase : step – aerobic simetric bilateral

Lidia Bota – Cluj – Clase : step – aerobic simetric bilateral

Bianca Anton – Constanta ( Energy Club): Clase: step simetric bilateral

Cristina Feher – Cluj – Clase: step simetric bilateral

Andreea Ganea – Bucuresti ( Clubul Viva Sport )- Clase – Indoor cycling

Tiberiu Tanase –  Bucuresti ( Clubul Viva Sport )- Clase -Indoor cycling

Narcisa Mariana Dorin – Galati ( Fight Club)– Clase : Thai combat, step si aerobic simetric bilateral, functional Training, Dans Activ

Luminita Filimon – Bucuresti – Clase Thai Combat, Antrenament functional

Raluca Grivinca – Bucuresti – Clase : Pilates  , Functional Training

Ionela Timofte – Iasi – Clase : Pilates

Florina Ana Veres – Turda – Thai combat

Liviana Patrascu(Tivu) – Ploiesti : step si aerobic simetric, Antrenament functional

Elena Vladu -Bucuresti – Step si aerobic simetric, Antrenament functional ,

Robert Simion- Bucuresti ( Germania)- Step si aerobic simetric , Antrenament functional

Popa Ramona – Gheorghieni – Thai combat

Veres Dan Sebastian – Brasov – Thai combat

Chitosca Stefania Steluta – Galati – Thai combat , Antrenament functional

Elena Diana Tiganescu – Bucuresti – Pilates , Antrenament functional

Dodan Ramona – Iasi – Pilates

Avada WordPress Theme